Vzdelávaj sa vždy a všade

Toto by mohlo byť motto na dnešný deň. Ospravedlňujem sa za gramatiku, štylistiku a všetko okolo písania blogu, nie je to úmysel. Veľa ľudí sa vzdeláva a ešte viac na to kašle, veď niečo viem, netreba vedieť viac. A tu nastáva prvá chyba, druhá chyba a asi aj tretia chyba. Kde sa vzalo toľko chýb? Netuším. Ale pripomína mi to jeden vtip. Reportér sa pýta okoloidúceho občana. Myslíte si, že na Slovensku je problém s nevedomosťou alebo nezáujmom? Neviem a ani ma to nezaujíma bola odpoveď.

Chalani z Learn2code odkedy som bol u nich fyzicky na jednom kurze urobili brutálny kus práce a priniesli pre lenivých ľudí ako som ja online kurzy, kde sa môžete naučiť skoro všetko. Od HTML cez CSS až po Javu, PHP, Adwords, jednoducho všetko prehľadne na jednom mieste, videá sú zábavné – takže vyskúšajte Learn2code a uvidíte, že toto vzdelávanie si naozaj zamilujete.

Teraz taký maličký detail. Online kurzy si môžete pozerať keď máte čas, môžete to robiť postupne a hlavne nezabudnite na jednu vec. Pozrieš kurz, napíš, naprogramuj alebo nakresli hneď niečo aby si vedel, že si ten kurz pochopil alebo nie. V prípade, že sa ti niečo nepodarilo, píš priamo na danom online kurze do komentárov a lektor sa bude snažiť poradiť.

Už si sa nakopol na nové formy vzdelávania? Ak nie, teraz je ten správny čas