Hobby

Ahojte tento článok je znova s pomocou Apple diktovania a toto je článok o tom že či máte nejaké hobby ktorému sa venujete resp. ak sa mu venujete ako dlho sa mu venujete ako často a či sa mu venujete aj počas dňa.
Pre niekoho je hobby vzdelávanie sa v cudzích jazykoch pre niekoho je hobby zbieranie známok, mincí, kníh, filmov, cedečiek a pre niekoho je hobby šport a pre mňa je moje hobby spojené s futbalom – futbalovými dresmi teda resp. aj hokejovými keďže mám dva ale hlavná priorita je futbal – futbalové dresy.
Všetko ohľadom futbalu či už futbalové kartičky, podpisy ale najdôležitejšie sú tie futbalové dresy. Svojmu hobby sa venujem od roku 2010 keď Slovensko postúpilo na Majstrovstvá sveta do Juhoafrickej republiky a v podstate odvtedy som takým spôsobom začal zbierať zápasové futbalové dresy ale tento koníček v podstate keď to tak nazvem už mám 10 rokov.
Otázne je, ako sa bude situácia ďalej vyvíjať keďže túto sezónu kvôli koróne predčasne prerušili a niekde ukončili futbalové ligy a bude otázne či sa niektoré ligy dohrajú.
Čiže či sa dostanem k nejakým zápasovým dresom. Podľa toho bude moja zbierka možno pokračovať možno nie a ak nebude tak po 10 rokoch môjho hobby ukončím nejakú zbierku a napíšem veľa článkov o tých dresoch a možno to bude aj dobre že sa to ukončí a a môžem sa začať venovať zase niečomu inému.
Každému odporúčam nejaké hobby to je niečo pre človeka ako motivácia alebo vlastná motivácia že sa človek niečomu venuje, nejakému koníčku. A berme to tak že tento koníček je aj nejaké zberateľstvo u mňa pretože ja mám koníček Taekwondo a pre mňa je hobby aj pozeranie filmov, počúvanie hudby, nové technológie ktoré existujú a tak.
Berme to tak, že hobby ako zberateľstvo nie je hobby ako šport alebo nejaká činnosť takže ak máte nejaké hobby píšte do komentára rád si prečítam kto čo zbiera, koho to zaujíma.

Ahojte držte sa a čítajte ďalej